051-55429192 @jaheshserver

 

خرید هاست دانلود

 

هاست دانلود اسپانسری و کسب درامد از ترافیک:

 

سرویس های هاست دانلود ایران “جهش سرور” یکی از بهترین سرویس های میزبانی فایل های شما می باشد که بر روی سرور های اختصاصی لینوکس میزبانی می شوند و که در آنها از جدید ترین متد ها و کانفیگ ها استفاده می شود و شما می توانید نهایت کیفیت را در این محصولات مشاهده کنید. شما می توانید چنانچه سایت پر ترافیکی دارید بر روی سرورهای هاست دانلود ما میزبانی شوید و علاوه بر داشتن یک هاست کاملا اسپانسری و رایگان از ترافیک تولیدی آن هم کسب درامد کنید.

 

آنچه که درباره ی جهش سرور باید بدانید :

 

شرکت جهش الکترونیک آریا از سال 89 فعالیت رسمی خود را در زمینه  هاستینگ تحت برند جهش سرور شروع کرد و با عقد قراداد با دیتاسنتر های مخلف ایران در حال ارائه سروریس های کولوکیشن ، سرور های اختصاصی و مجازی و هاست دانلود حرفه ای میباشیم و اکنون توانسته ایم سرویس های با کیفیت برتر با آپتایم بالا و پشتیبانی حرفه ای با دانش بالا و بروز در دسترس کاربران و مشتریان عزیز قرار دهیم.

آنچه که درباره ی این سرویس میخواهید بدانید :

جهش سرور با توجه به قراردادی که با شرکت مخابرات ایران و همچنین شرکت زیرساخت جهت تولید ترافیک دارد در زمینه تولید ترافیک و پهنای باند فعالیت میکند و سرویس هاست دانلود اسپانسری برای سایت های پر ترافیک ارائه می شود تا کاربرات بتواندد علاوه بر داشتن هاست دانلود قدرتمند و بدون هیچ محدودیت فضایی از ترافیک تولیدی خود نیز کسب درامد کنند.

سرویس هاست دانلود جهش سرور بر روی سرور های اختصاصی در دیتاسنتر های مخابرات و شرکت زیرساخت ایران ارایه می شوند و اطلاعات شما بصورت رید های مختلف متناسب با نیاز شما نگهداری و میزبانی می شوند .

 

سیستم عامل سرور ها لینوکس می باشند و کانفیگ های اختصاصی مجموعه ما بر روی آنها صورت گرفته و شما دیگر با خیال راحت میتوانید پشتیبانی فایل سرور خود را به ما بسپارید.

 

جهست کسب اطلاعات بیشتر در سایت ثبت نام کرده و تیکت به بخش فروش ارسال نمایید و یا با آیدی تلگرام @jaheshserver در ارتباط باشید.

 

با تشکر

 

All Rights Reserved - © 2015